Thursday , August 11 2022

Asus, Dokuz Farklı GTX 1660 Ti Model Yayınladı[ad_1]

Bilgisayar bileşeni üreticilerinden Asus, yeni çıkardığı GTX 1660 Ti için dokuz farklı varyant yayınladı.

In popüler bilgisayar bileşenleri üreticilerinden Asus, birçok farklı GeForce GTX 1660 Ti varyantı çıkardı. Çıkan varyantlar arasında Asus Dual, TUF Gaming ve Phoenix gibi modelleri bulunuyor ancak bu seçenekler arasından en ilginci belki de üç adet soğutucusu bulunan Strix versiyonu.

(Kaynak: hexus.net)

ASUS ROG Strix, Axial soğutucuları ve MaxContact teknolojisiyle birlikte, uzun ve ağır oyun performansları sırasında GPU Boost ile saat hızını sürekli olarak yüksekte tutabiliyor. Çift BIOS'u bulunan Strix'in soğutucuları saves 55 left sıcaklığa ulaştığında aktif hale geliyor. Ayrıca Strix sahipleri Asus Aura yazılımıyla RGB LED ışıklarını kendilerine göre ayarlayabiliyorlar.

Asus Dual kartlarının IP5X toza dayanıklı soğutucuları bulunsa da genel olarak bakıldığında TUF serisi ile benzer özelliklere ve performansa sahip. Asus bu iki grafik kartının sağlamlığını onaylamak için "144 saatlik zorlayıcı geçerlilik programı" uyguladı.

İLGİLİ HABER

Full HD Oyunların Kralı Olacak Asus TUF GeForce RTX 2060 ile Tanışın

They are oil, Asus'un tek soğutuculu Phoenix GTX 1660 Ti ekran kartí, 700 ve 900 serisi ekran kartı kullananlar ve artık donanımını yükseltmek isteyenler için oldukça iyi bir alternatif.

Kaynak : https://hexus.net/tech/news/graphics/127763-asus-launches-nine-geforce-gtx-1660-ti-graphics-cards/

[ad_2]
Source link